Titles you rated
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 1.5
The LoverRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 1.0
Children...Rated ★ 1.0
Fatal IntuitionRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 2.0
The MayorRated ★ 2.0
I Can SpeakRated ★ 2.0
The VanishedRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.0
ChampionRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
What a Man WantsRated ★ 2.0
In DarknessRated ★ 1.5
3096 DaysRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5