Series
Ratings
18
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0