Titles you rated
My Dear ExesRated ★ 5.0
Lovers of the Red SkyRated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0- RitaRated ★ 3.5
- RitaRated ★ 3.5
The ChairRated ★ 4.0
Cooking with ParisRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 4.0
FrayedRated ★ 3.5
Older SisterRated ★ 3.5
Love is PhantomRated ★ 3.0
Love will begin when Money endRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Nothing But ThirtyRated ★ 4.0
Bling EmpireRated ★ 3.0
Tokyo Danshi ZukanRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5- Will This Love Is a Checkmate?Rated ★ 3.5