Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Soul SurferRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
ClickRated ★ 5.0