Movies
Ratings
467
The GodfatherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
ElementalRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0