Series
Ratings
160
The Spring Day of My LifeRated ★ 3.0- SunflowerRated ★ 3.0
La Dolce VitaRated ★ 3.0- Ad MadnessRated ★ 3.0
Trap of YouthRated ★ 3.0- Into the SunlightRated ★ 3.0
Inspiring GenerationRated ★ 0.5
Sweet SpyRated ★ 1.5
PinocchioRated ★ 4.5
Operation ProposalRated ★ 4.0
One Fine DayRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 3.5
Delicious ProposalRated ★ 3.5
Glass SlippersRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 2.0- Sad Love StoryRated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 0.5
Road No. 1Rated ★ 0.5- Star in My HeartRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5