Series
Ratings
213
MIU404Rated ★ 4.5- A LifeRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Youn's StayRated ★ 4.5
EXO's SHOWTIMERated ★ 5.0- Magic Kaito 1412Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- Street Man FighterRated ★ 2.5
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0