Movies
Ratings
541
EpicRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
The EqualizerRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
MotherRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 4.0