Titles you rated
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Mothers' InstinctRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.0
WishRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 1.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0