Movies
Ratings
272
DemolitionRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 2.5
Jenny, JunoRated ★ 1.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0