Titles you rated
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 5.0
Wet DreamsRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
ChawRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0