Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 3.0
ChangelingRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.0
The Quiet FamilyRated ★ 2.5
Il MareRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 3.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 2.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5