Movies
Ratings
650- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 2.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0
CluelessRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
StokerRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.0
Where the Wild Things AreRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 4.5