Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.0