Movies
Ratings
116
Patch AdamsRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.5
HindsightRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0