Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
PsychokinesisRated ★ 1.5
Lady BirdRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0