Movies
Ratings
56
Gone GirlRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5