Movies
Ratings
836
Extreme JobRated ★ 4.0
AlphaRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
RampantRated ★ 2.5
The Great BattleRated ★ 2.5
[REC]³ GenesisRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Kung FuryRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
IntentionRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 4.0