Series
Ratings
40
The WitcherRated ★ 3.0- Prison Break Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.0
DisenchantmentRated ★ 3.5
The 100Rated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 3.5
Dead SetRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 4.0
TabooRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 4.0