Series
Ratings
59
Our Beloved SummerRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
A Korean OdysseyRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 2.5