Series
Ratings
21
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0