Movies
Ratings
446
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.5
The 5th WaveRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Europa ReportRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 3.5
Julia's EyesRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Sucker PunchRated ★ 2.5
AltitudeRated ★ 2.0
ZombielandRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.5
Scary Movie 2Rated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0