Titles you rated
- D-WarRated ★ 1.5
OkjaRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.5
The MedallionRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
LetoRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5