Series
Ratings
102
PartnerRated ★ 3.5
Hooray for LoveRated ★ 2.5
Summer ScentRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
First Wives' ClubRated ★ 2.5
Bad GuyRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 2.5
EntertainerRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 1.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Women of the SunRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 2.5
Missing YouRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
On AirRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0