Series
Ratings
32
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 2.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
SignRated ★ 5.0