Movies
Ratings
13
Spider-ManRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0