Movies
Ratings
68
The SilencedRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 4.0
My WayRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.0
TangledRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Wishing StairsRated ★ 2.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 1.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0