Titles you rated
Sin CityRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 3.5
FuryRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0