Movies
Ratings
287
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Cars 2Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 2.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
PushRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 2.0
Ice AgeRated ★ 3.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0