Movies
Ratings
106
Art of FightingRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
StreetDance 2Rated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Baahubali: The BeginningRated ★ 5.0
Jane EyreRated ★ 5.0
Premium RushRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: HerRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Dragon Ball Z: Resurrection 'F'Rated ★ 5.0
LeviathanRated ★ 5.0
BeginnersRated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
45 YearsRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The Perfect StormRated ★ 5.0
Love & MercyRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0