Movies
Ratings
330
City Of The Rising SunRated ★ 3.5
BeatRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
CrankRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
Transporter 3Rated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 2.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5