Titles you rated
PunchRated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Marriage ContractRated ★ 3.0
MemoryRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Heroes RebornRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.5