Titles you rated
Ju-on: The GrudgeRated ★ 5.0
Bloody ReunionRated ★ 5.0
Wishing StairsRated ★ 5.0
Memento MoriRated ★ 5.0
Whispering CorridorsRated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
AnastasiaRated ★ 1.5
The Nut JobRated ★ 2.5
Time RenegadesRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Rio 2Rated ★ 5.0
The Smurfs 2Rated ★ 5.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0