Movies
Ratings
147
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
CarsRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0