Titles you rated
- Smile, YouRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
PunchRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0