Titles you rated
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0