Titles you rated
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0- Mi wo Tsukushi Ryouricho SpecialRated ★ 4.0
- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 2.5- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 1.0
SKY CastleRated ★ 4.5- Eyes of DawnRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0