Movies
Ratings
206
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
ArgoRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
ClickRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0