Titles you rated
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
The StudentRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.0
Criminal ConspiracyRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Day AfterRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
CasablancaRated ★ 3.5
An EducationRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 5.0
The PlanRated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0