Series
Ratings
200
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0- In the FleshRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Skam France Season 1Rated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.5
The UntamedRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5