Movies
Ratings
55
AvatarRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0