Titles you rated
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Hello My TeacherRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.5
My Rosy LifeRated ★ 4.5- Invisible ManRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0