Titles you rated
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
IRISRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5- 하얀마음 백구Rated ★ 2.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.5