Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The ChairRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
TrinketsRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 4.0