Movies
Ratings
50
Tough as IronRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
CartRated ★ 1.0
No BreathingRated ★ 1.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
CatsRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
The HostRated ★ 1.5
AnnabelleRated ★ 0.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 2.5