Series
Ratings
31- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 0.5
素直になれなくてRated ★ 5.0- Queer as Folk Season 2Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 1Rated ★ 5.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 3.0
GleeRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0