Series
Ratings
12
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 4.5