Movies
Ratings
101
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Arthur 3: The War of the Two WorldsRated ★ 0.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.5
The IncidentRated ★ 1.0
Tidal WaveRated ★ 0.5
The MummyRated ★ 1.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.5
Snow PathsRated ★ 0.5
CarolRated ★ 1.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
No TomorrowRated ★ 0.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 0.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 1.0
Forrest GumpRated ★ 1.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 1.0
AssassinationRated ★ 5.0