Movies
Ratings
66
SearchingRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Re-AnimatorRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
1408Rated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5