Series
Ratings
30
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
Prime Minister and IRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.5
GiantRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0